Nowoczesne kuchnie – jak idealnie podkreślić ich jakość?

Nowoczesne kuchnie – jak idealnie podkreślić ich jakość?

Będąc jednym z czołowych dostawców systemów szklanych na Śląsku, zauważamy nowe trendy i reagujemy na stale zmieniające się potrzeby w zakresie remontów oraz wykończeń. Niesłabnącym zainteresowaniem klientów z całego kraju cieszą się nie tylko kabiny prysznicowe czy balustrady całoszklane, ale przede wszystkim panele szklane do kuchni czy łazienki. Nie od dziś stanowią one bezkonkurencyjną alternatywę dla standardowych płytek czy tapet, głównie ze względu na swą trwałość, funkcjonalność oraz łatwość w utrzymaniu czystości.

Panele szklane do kuchni

Oferta firmy Glass-Hart z Bielska-Białej obejmuje przede wszystkim panele ze szkła hartowanego, które dzięki swej wytrzymałości mogą być montowane bez przerywania, na odległość kilku metrów. Tak efektowny element wykończenia to niewątpliwie najmodniejszy obecnie trend na naszym rynku.

Tym, co odróżnia nas od konkurencji jest kompleksowość usług, polegająca na łączeniu szklarstwa z drukiem i lakiernictwem. W Glass-Hart wybierzesz dowolną grafikę, zdjęcie, kolor lub deseń, a my zatroszczymy się o to, by ulubiony motyw idealnie prezentował się na szkle.

Gdzie można nas szukać?

Jesteś z Bielska-Białej, Żywca, Wisły, Cieszyna, Kęt, Jastrzębia Zdroju, Rybnika, Oświęcimia, Tychów, Katowic, Gliwic, Bytomia, Mysłowic, Jaw

orzna, Siemianowic Śląskich albo Dąbrowy Górniczej?

A może pochodzisz z innego miasta na terenie województwa śląskiego, opolskiego lub małopolskiego? Daj nam znać poprzez stronę internetową, napisz maila lub zadzwoń, a nasz konsultant zgłosi się do Ciebie.

Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę.

Gwarantujemy precyzyjny pomiar oraz montaż. Szkło wycinamy na nowoczesnych maszynach CNC, dzięki którym idealnie dopasujemy taflę do każdej wnęki.

Co oferujemy?

– Darmowy pomiar i wycena,

– Darmowa wizualizacja,

– Darmowy transport na terenie całego Śląska, Małopolski oraz woj. Opolskiego.

– Darmowe dowolnie wybrane zdjęcie z serwisu fotlia.pl

– Koszt otworu pod gniazdko to jedyne 20zł