main_img
production_img

Balustrady

Balustrady

Balustrady i szklane ściany działowe GLASS HART, wykorzystywane w nowoczesnej aranżacji wnętrz, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i najwyższe standardy jakości. Wewnętrzne balustrady szklane doskonale wpisują się w estetykę różnorodnych pomieszczeń, stanowiąc ciekawy i nowoczesny element aranżacji. Z kolei kwasoodporne, aluminiowe okucia pozwalają na bezpieczny montaż balustrad również na zewnątrz.

Szklane balustrady GLASS HART, o grubości od 8 do 19mm, spełniają wymogi bezpieczeństwa dla małych dzieci. Do realizacji systemów szklanych stosujemy przede wszystkim szkło laminowane (minimum dwie tafle połączone folią EVA), które nawet po rozbiciu nie rozpada się na drobne kawałki, dalej zachowując swój kształt w przypadku gdy druga tafla szkła pozostanie nietknięta. Pod tym względem balustrady szklane z Bielska-Białej pozostają bezkonkurencyjne na Polskim rynku.

Proponowane przez GLASS HART balustrady szklane to przede wszystkim samonośne konstrukcje, bez stalowych czy aluminiowych słupków. Do wykonania balustrad stosujemy hartowane szkło float lub szkło laminowane. Oczywiście dobór okuć, szkła oraz kolorystyki jest indywidualnie dobierany do potrzeb klienta.

Modułowe systemy Q-railing, wykorzystywane przez GLASS HART z Bielska-Białej, znajdują zastosowanie w realizacji całoszklanych balustrad. Do ich montażu stosujemy okucia punktowe bądź liniowe. Każdorazowo w swoich projektach uwzględniamy możliwości konstrukcyjne oraz aranżacyjne danego wnętrza. Pomiar skanerem Leica 3D Disto pozwala nam na idealne dopasowanie naszych szklanych balustrad do potrzeb klienta.

Zasięg naszego działania obejmuje: Katowice, Kraków, Żywiec, Kęty, Kozy, Żywiec, Korbielów, Pszczyna, Tychy, Goczałkowice, Oświęcim, Rybnik, Gliwice, Tarnowskie Góry, Żory

NASZE REALIZACJE KLIKNIJ!

 

 

Nasze produkty