main_img
production_img

Panele
szklane

 

 PANELE SZKLANE – NASZE REALIZACJE

Więcej na:

http://www.fotolia.pl

https://www.artskinali.com/skinali.html dopłata

https://www.shutterstock.com dopłata

Baza najpopularniejszych grafik: NOWY KATALOG TOP 100 ONLINE

1 zdjęcie z fotolia.pl, zdjęcia z bazy, 3 wizualizacje – GRATIS

Drukujemy na Agfa Anapurna m2540

 

Zapytaj o cennik hurtowy!

   

  1. Zmierz wnękę, odejmij od każdej krawędzi 1-2mm. Jeśli nie ma możliwości zmierzenia wnęki metrem, zrób to dalmierzem.
  2. Sprawdź czy Twoje szafki są w pionie! Może być tak, że szerokość wnęki będzie różnić się na dole i na górze. Najlepiej wtedy małą poziomicą wyznaczyć odchył i ustalić z której strony ściana ucieka. Będziemy mogli wyciąć szkło pod kątem. Inne firmy doliczają sobie za to 30%. My to robimy za darmo.
  3. Pojedyńcze otwory zmierz do środka. Jeśli masz z tym problem wyznacz odległość do bocznej i dolnej krawędzi, następnie podaj średnicę otworu.
  4. Jeśli wycięcie jest pod np. 3 puszki. Podaj szerokość otworu oraz jego wysokość. Standardowo wycinamy otwory o średnicy 65-70mm, żeby mieć trochę luzu na wyciągnięcie gniazdka przed szkło. Maskownice mają z reguły 80-85mm wysokości/szerokości.
  5. Jeśli nie jesteś pewny swojego rysunku, podaj nam wymiary wnęki z natury. Wykonamy dla Ciebie indywidualny rysunek oraz wizualizację za darmo!
  6. Wysyłamy tylko szkło hartowane, szkło niehartowane oraz lustra tylko do odbioru własnego
  7. Jeśli nie jesteś pewny swojego pomiaru, skorzystaj z naszej usługi wraz z montażem.
  8. Wysyłamy na terenie całej Polski oraz Europy!

Jak wycianamy nasze panele?

 

PANELE LAKIEROWANE

Dzięki własnej lakierni jesteśmy w stanie polakierować dla Państwa dowolny rodzaj szkła. Możliwość użycia szkła hartowanego, pozwala na instalację tego typu paneli nad kuchenką gazową oraz wszędzie tam, gdzie narażone są one na działanie czynników zewnętrznych.

DOSTĘPNE PALETY BARW:

Kliknij: NCS ICA RAL

OPTIWHITE HARTOWANY

Szkło optiwhite to produkt o obniżonej zawartości żelaza, dającej zdecydowanie większą transparentność w stosunku to zwykłych tafli. Zastosowanie szkła optiwhite zapewnia idealne odwzorowanie barw i uchwycenie detali.

LACOBEL

Lacobel to niehartowane szkło o określonej gamie kolorystycznej. Gotowe tafle szkła, przycinane są przez nas na dowolny wymiar. Idealnie spisuję się nad płytami indukcyjnymi oraz wszędzie tam, gdzie występuje mniejsze ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

Panele szklane do kuchni

Panele szklane do kuchni są bez wątpienia najbardziej funkcjonalnym i efektowym materiałem wykończeniowym. Pozwala stworzyć nietuzinkowe kompozycje w różnych wnętrzach. Są trwałe, odporne na wilgoć i wysoką temperaturę oraz łatwe w utrzymaniu. Dostępne w GLASS HART Bielsko-Biała panele szklane to przede wszystkim szkło Optiwhite™ hartowane (grubość od 4 do 10mm), o obniżonej zawartości żelaza, z idealnym odwzorowaniem barw i doskonałym uchwyceniem detali.

Niebanalne wzornictwo

Szklane panele efektownie wpisują się w aranżację dowolnego wnętrza dzięki aplikowanej na tafli grafice, dostosowanej do gustów i potrzeb klienta. Co więcej, są materiałem odpornym na działanie czynników mechanicznych. Zabudowy szklane niezależnie od przeznaczenia tworzą niezwykle estetyczny i przyciągający uwagę element domowej lub biurowej przestrzeni. Do dyspozycji inwestorów oddajemy funkcjonalną witrynę fotolia.pl oraz naszą bazę grafik. Posiadamy również własną lakiernię, w której tworzymy panele o dowolnie wybranym kolorze z palety RAL, ICA oraz NCS.

Bezproblemowy i szybki montaż

Produkowane przez GLASS HART Bielsko-Biała zabudowy szklane oferujemy wraz z usługą pomiaru oraz montażu. Wszystko odbywa się w przeciągu jednej godziny. Swoje usługi szklarskie świadczymy na obszarze całego Śląska. Posiadamy wielu stałych odbiorców na terenie Żywca, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Tychów oraz Katowic.

Nietypowe kształty

Wycinamy nie tylko kształty proste, ale dzięki nowoczesnym maszyną CNC jesteśmy w stanie wycinać szyby pod kątem, biorąc pod uwagę nierówności związane z powieszonymi szafkami. Odejmujemy 1-2mm na stronę w zależności od możliwości dopasowania panela szklanego do wnęki oraz możliwości montażu.

Zasięg naszego działania obejmuje: Katowice, Kraków, Żywiec, Kęty, Kozy, Żywiec, Korbielów, Pszczyna, Tychy, Goczałkowice, Oświęcim, Rybnik, Gliwice, Tarnowskie Góry, Żory

ARTYKUŁY:

Jakie panele szklane wybrać do kuchni?

Jak zmierzyć panele szklane do kuchni

Panele szklane nie tylko do kuchni

 

Nasze produkty

PANELE SZKLANE

KABINY PRYSZNICOWE

BALUSTRADY

ZADASZENIA I ZABUDOWY

SYSTEMY PRZESUWNE

SZKŁO NA WYMIAR

DRZWI SZKLANE