Jak zmierzyć panele szklane do kuchni?

Jak zmierzyć panele szklane do kuchni?

W sieci możemy znaleźć informację na temat tego, jak samodzielnie dokonać pomiaru pod panele szklane do kuchni. A jednak niewiele osób decyduje się na samodzielny pomiar ze względu na wysokie ryzyko błędu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów GLASS HART z Bielska-Białej oferuję profesjonalną usługę pomiaru oraz montażu.

Jak mierzymy?

W celu maksymalnej optymalizacji kosztów pracy oraz materiału, zainwestowaliśmy w dalmierz Leica 3D Disto. Pozwala on na sprawny skan całej powierzchni, na której mają zostać przyklejone panele szklane. Próg błędu bliski zeru pomógł nam w 100% wyeliminowani konwencjonalne narzędzia i zwiększyć wydajność pracy. Dzięki temu udało nam się skrócić czas pomiaru oraz montażu do minimum, zyskując tym samym zaufanie klientów na terenie południowej Polski oraz za granicą.

Innowacje nie tylko w panelach szklanych

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie dokonać pomiaru biegu schodów i stworzyć balustrady szklane idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Dalmierz Leica 3D Disto pozwala nam na stworzenie trójwymiarowego projektu i dopasowanie go do faktycznego stanu rzeczy.

Częstym problemem w domach klientów są krzywe ściany lub różnego rodzaju załamania. Niewidoczne na co dzień krzywizny często utrudniają montaż. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że Wasza kabina prysznicowa na wymiar będzie stabilna i szczelna, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Z usług GLASS HART korzystają między innymi inwestorzy z: Bielsko-Biała, Tychy, Pszczyna, Katowice, Żory, Cieszyn, Żywiec, Wisła, Skoczów.