main_img
production_img

Kabiny
prysznicowe

WYCENIAMY TYLKO KABINY Z MONTAŻEM NA TERENIE WOJ. ŚLĄSKIEGO. NIE SPRZEDAJEMY SAMYCH KABIN WYSYŁKOWO DO ODWOŁANIA. WYCENY Z INNYCH CZĘŚCI POLSKI BĘDĄ POMIJANE.

 

WYŚLIJ NAM RYSUNEK- MY PRZYGOTUJEMY KOSZTORYS

Zakup mieszkania lub nowego domu to także podwyższone wymagania aranżacyjne. Szczególną uwagę zwracamy na wyposażenie łazienki i zapewnienie w niej komfortu. Funkcjonalna i nowoczesna kabina – tego właśnie potrzebujemy. Szklane kabiny prysznicowe firmy Glass Hart z Bielska-Białej doskonale wpisują się w oczekiwania klientów, również w zakresie trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. Wykonane ze szkła hartowanego, w połączeniu z okuciami najlepszych producentów w najmodniejszych liniach stylizacyjnych, są jednocześnie idealnym wypełnieniem kompozycji przestrzennej całego wnętrza.

Oferta firmy Glass Hart z Bielska-Białej to przede wszystkim kabiny prysznicowe na wymiar z montażem  w klasie Premium, zaprojektowane pod kątem danej przestrzeni i zgodnie z oczekiwaniami inwestora, w formie:
– zabudowy narożnej,
– pojedynczych lub podwójnych drzwi,
– walk-in,
– systemów przesuwnych,
– parawanów bądź harmonijek.
Będąc jednocześnie ich producentem, zapewniamy wysokiej jakości funkcjonalne okucia, których prostota pozwala na samodzielny montaż. W razie wątpliwości wystarczy skorzystać z naszej porady lub usługi montażu.
W zależności od potrzeb nasze kabiny prysznicowe mogą być wyposażone w szkło hartowane o grubości 6, 8 i 10mm. Inne oczekiwania spełnia kabina ze szkła Optiwhite o obniżonej zawartości żelaza, co eliminuje zielonkawy połysk.

W swojej ofercie posiadamy również szkło hartowane z powłoką Timeless z niezwykle przeziernego szkła Planiclear, bez wpływu na percepcję kolorów. Na taką kabinę udzielamy aż 10 lat gwarancji.

Zasięg naszego działania obejmuje: Katowice, Kraków, Żywiec, Kęty, Kozy, Żywiec, Korbielów, Pszczyna, Tychy, Goczałkowice, Oświęcim, Rybnik, Gliwice, Tarnowskie Góry, Żory

Kabiny prysznicowe – przykładowe realizacje

Kabiny prysznicowe na wymiar – dlaczego warto?

 

 

 

 

 

 

OPTIWHITE HARTOWANY

Obniżona zawartość żelaza w szkle typu optiwhite sprawia, że jest idealnie przeźroczyste i bardziej transparentne w porównaniu do zwykłych tafli szkła.

POWŁOKA TIMELESS

Powłoka Timeless otrzymuje się poprzez magnetronowe nanoszenie niewidocznej warstwy tlenków metali. Produkt wykonuje się z wysoko przeziernego szkła SGG Planiclear, co daje efekt idealnej przeźroczystości i poprawia percepcję kolorów.

ZALETY

Efekt antykorozyjny dla trwałej przezroczystości
Szkło jest trwale zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu wraz
z upływem czasu nie zmienia barwy i zachowuje atrakcyjny wygląd.

Łatwiejsze czyszczenie

Woda spływa po powierzchni szkła, co ogranicza osadzanie kamienia
i powstawanie zacieków. Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.

Wysoko wytrzymała powłoka

Powłokę SGG Timeless otrzymuje się przez magnetronowe nanoszenie warstwy tlenków metali. Tak otrzymana powłoka jest bardzo trwała, nie traci swoich właściwości z upływem czasu i może być poddawana wszelkim rodzajom obróbki przemysłowej.

10 letnia gwarancja

Właściwości antykorozyjne szkła prysznicowego SGG TIMELESS są gwarantowane przez 10 lat normalnego warunkach użytkowania, pod warunkiem przestrzegania wytycznych co do przetwarzania i konserwacji oraz zaleceń dotyczących stosowania, podanych przez Saint Gobain Glass.

Czechowice

Kato ptasie
Kato ptasie
Kato1
Kato1
Katowice
Katowice
Rybnik
Rybnik
Zywie
Zywie
Zabrze
Zabrze

Nasze produkty