Kabiny prysznicowe na wymiar – dlaczego warto?

Kabiny prysznicowe na wymiar – dlaczego warto?

Czy wybór gotowej kabiny prysznicowej to aby na pewno dobre rozwiązanie? Jakość tego rodzaju łato dostępnych produktów pozostawia wiele do życzenia i daleko odbiega od standardów wyznaczanych przez producentów profesjonalnych kabin prysznicowych na wymiar. Kabina stworzona pod kątem indywidualnych potrzeb klienta i dopasowana do aranżacji łazienki to wcale nie większy wydatek, natomiast znacznie większa satysfakcja.

Dlaczego warto wybrać kabinę prysznicową na wymiar?

Przede wszystkim ze względu na jakość. Kabiny prysznicowe projektowane i montowane przez firmę Glass-Hart cieszą się dużym uznaniem klientów już od blisko 10 lat. Dbałość o każdy detal oraz fachowe doradztwo naszych specjalistów to gwarancja zadowolenia i satysfakcji naszych klientów.

Do produkcji naszych kabin stosujemy szkło o grubości 8 i 10 mm, z powłoką samoczyszczącą w standardzie. Tafla opatrzona jest jedenastoletnią gwarancją firmy Saint Gobain, naszego głównego dostawcy szkła. Z kolei mosiężne okucia w najmodniejszych liniach i fasonach podkreślają wysoką jakość kabiny prysznicowej oraz wysoki standard wykończenia i aranżacji łazienki. Szkło to bez wątpienia jeden z najbardziej efektownych elementów wykończeniowych, który optycznie powiększa każde wnętrze i nadaje mu nowoczesnego, minimalistycznego charakteru.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Kabiny prysznicowe na wymiar od Glass-Hart można zamontować szybko i bezproblemowo zarówno na brodziku, jak i bez niego. Kabiny bez brodzika bez wątpienia stanowią niezwykle efektywny element aranżacji wnętrza, ponadto ze względu na brak progu są także dużo bezpieczniejsze i wygodniejsze. Kabina na wymiar tego typu stanowi zatem idealne rozwiązanie dla osób starszych oraz dzieci. Co więcej, hartowane szkło o minimalnej grubości 8 mm zapewnia większe bezpieczeństwo niż standardowa, gotowa kabina dostępna w dużych sklepach budowlanych, która łatwo ulega uszkodzeniom, nawet rozbiciu.

Gwarancja i reklamacja

Przy wyborze kabiny, nie mniej od jakości produktu, ważna jest profesjonalna usługa montażu oraz możliwość reklamacji. Wybór produktu oraz optymalnej dla klienta oferty odbywa się zawsze poprzez konsultacje ze specjalistami firmy Glass-Hart z Bielska-Białej. Dokładny pomiar, indywidualna wycena, a także uwzględnienie potrzeb i pomysłów klientów, pozwalają nam tworzyć najlepsze rozwiązania, które przetrwają lata.

A co z reklamacją? Warto pamiętać, że kupując kabinę w popularnych marketach budowlanych czy innych salonach masowej sprzedaży jesteśmy skazani na siebie w przypadku jej uszkodzenia lub awarii. W większości przypadków żaden serwis ani reklamacja nie są możliwe. Firma Glass-Hart bierze natomiast pełną odpowiedzialność za wszystkie dystrybuowane produkty. Płatność za nie odbywa się dopiero po montażu, a serwis gwarancyjny wykonywany jest niezwłocznie po zgłoszeniu awarii, na terenie Bielska-Białej, Pszczyny, Tychów, Cieszyna, Katowic, jak również całego woj. Śląskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Czech i Słowacji.