Szklane ściany działowe – nie tylko w biurze.

Szklane ściany działowe

Szklane ściany działowe to nowoczesny element wykończenia wielu wnętrz, nie tylko w przestrzeni publicznej i komercyjnej, ale również prywatnej. Ścianki ze szkła stanowią minimalistyczną i lżejszą alternatywę dla zwykłych ścian pod względem wytrzymałościowym, funkcjonalnym, a przede wszystkim wizualnym. To właśnie dlatego szklane ściany działowe z Bielska-Białej cieszą się tak dużą popularnością na naszym rynku.

Kreatywny open-space

Marzysz o przejrzystym i przestronnym miejscu pracy? Chcesz nadać mu blasku i nowoczesnego wyrazu? Jeśli tak, to szklane ściany działowe firmy Glass-Hart będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nasze produkty spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa zarówno na polskim, jak i europejskim rynku. Profile aluminiowe utrzymujące panele szklane, dostępne są do wysokości 11cm. Używane przez nas profile zawierają aż do 3 razy więcej aluminium w stosunku do tych proponowanych przez konkurencję, co czyni je bardziej wytrzymałymi i odpornymi na wszelkie czynniki mechaniczne.

Proponowane przez nas wykończenia maskownic to:

– stal nierdzewna,

– aluminium anodowane,

– aluminium pokryte farbą proszkową, według kolorystyki RAL,

– aluminium pokryte farbą strukturalną, według kolorystyki STR.

 

Szkło, używane do produkcji ścianek działowych Glass-Hart zawsze poddawane jest procesowi hartowania.

Standardowe grubości szkła (w mm) to: 10, 12, 55.1, 55.2, 66.1, 66.2, 88.2.  Na przykład 55.2 to dwie hartowane tafle szkła połączone dwiema specjalnymi foliami EVA.

 

Minimalistyczny szklany wiatrołap

 

Nowoczesna technologia pomiaru i obróbki aluminium pozwala nam tworzyć wiatrołapy, które nie pomniejszają pomieszczeń, a sprawiają, że przedsionki domów są bardziej nowoczesne, a przede wszystkim pełne światła i optycznie większe. Lekkość szkła stanowi idealne i, co ważne, bezpieczne rozwiązanie w przestrzeniach polskich domów, nie tylko na Śląsku, ale i na terenie całej Polski. Coraz większym zainteresowaniem i powodzeniem wśród klientów Glass-Hart, poza szklanymi wiatrołapami, cieszą się również balustrady ze szkła hartowanego.