Jakie okna wybrać do domu?

Jakie okna wybrać do domu?

Wybierając okna do domu, zwykle zwracamy uwagę tylko na podstawowe parametry, na przykład współczynnik przenikania ciepła Uw czy stopień przepuszczalności światła. Tymczasem warto dowiedzieć się też kilku rzeczy o samym producencie, sposobie wytwarzania okien oraz ich specyfice. Czynniki, takie jak proces produkcji, montaż oraz stopień zabezpieczenia okna przed włamaniem, mogą stanowić o długości jego użytkowania.

Aldo – bezpieczne okna

Dzięki współpracy z firmą Aldo udało nam się zdobyć przewagę konkurencyjną na terenie południowej Polski. Producent stolarki okiennej z Puńcowa k. Cieszyna już od ponad 20 lat buduje swoją pozycję na europejskim rynku w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. W swojej ofercie posiada okna takich producentów jak:

– Schuko,

– Gealan

– KBE,

– Kömmerling,

– Trocal,

– Salamander.

Produkcja – klucz do sukcesu

Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny sprzęt, udało się zbudować park maszynowy CNC, pozwalający na produkcję w oparciu o technologie docenione w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Czechach i Słowacji. Blisko ponad połowa produkcji stolarki okiennej z Puńcowa stanowi export. Nasze okna wraz z montażem obejmujemy 5-cioletnią gwarancją.

Sztywność

Standardowa grubość wzmocnień w oknach to aż 1,5mm do 2mm w przypadku okien balkonowych. Sprawia to, iż zachowują one swoje właściwości przez wiele lat, nie odkształcają się, a wszystko to przy zachowaniu najwyższych parametrów cieplnych.

Okucia Wink Haus – zabezpieczenie przed włamaniem

W naszych oknach stosujemy najlepsze okucia okienne, idealne dla wymagających klientów. Generacja activPilot wyposażona jest w blokadę klamki z podnośnikiem skrzydła, wielostopniowy uchył, dwa zaczepy antywyważeniowe oraz zatrzask balkonowy klamki Hoppe Secustic. Osłonki na zawiasy dopasowane do koloru okleiny (biały, brąz, srebrny, tytanowy, stare złoto) podkreślają wysoką estetykę wykonania naszych okien.

Montaż

Profesjonalny pomiar oraz montaż gwarantują, że okna PCV będą służyły przez wiele lat. Nasi montażyści świadczą swoje usługi na terenie całego Śląska, w tym:

– Bielsko-Biała,

– Cieszyn,

– Skoczów,

– Wisła,

– Szczyrk,

– Czechowice- Dziedzice,

– Pszczyna,

– Żywiec,

– Żory,

– Rybnik